Valgendusjärgne hooldus

Kahe päeva jooksul pärast hammaste valgendamist on toidumenüü koostamisel soovitav järgida allolevaid soovitusi:


EI TOHI SUITSETADA !!!! 

Lubatud tooted Mittesoovitavad tooted
Piimatooted Piim, keefir, pett, valge lisanditeta jogurt, kohupiim, juust, hapukoor, või. Tooted puuvilja-, marja-, aedvilja- ja teiste looduslike või kunstlike värvainete lisanditega, näiteks magusad jogurtid, kohupiimadesserdid, kohukesed.
Lihatooted Kergelt praetud liha. Vorstid, pooltooted, konservid, kuivatatud või suitsutatud liha.
Kalatooted Kõik kalad peale lõhe, forelli ja tuunikala. Kuivatatud, suitsutatud või tugevalt praetud kala, kala pooltooted, konservid.
Munad Munavalge. Munakollane.
Taimsed tooted Valge lihvitud riis, seemnete, pähklite ja teradeta sai. Keedetud valge kartul, valge kapsas, lillkapsas. Kõik muud teratooted.
Kõik muud aedviljad.
Kõik puuviljad, marjad, mahlad, joogid, keedised.
Muud tooted Looduslikke või kunstlikke värvaineid sisaldavad tooted. Tee, kohv, kakao, koola, šokolaad. Kõik, maitseained, kiirsupid, kastmed, puljongikuubikud, margariin, taimeõli, vein, liköör, õlu, konjak, brändi. Looduslikke või kunstlikke värvaineid (E100 – E180) sisaldavad tooted.

 

Hammaste hooldusvahendid

 Valgendav hambapasta WhiteWash Laboratories hõbeosakesi sisaldav Professional Whitening hambapasta on suurepärane hooldusvahend igapäevaseks hammaste hooldamiseks. Hambapasta sisaldab 99,9% puhta hõbeda osakesi, mis aitavad jätta suhu üllatavalt puhta ja värske tunde. Spetsiaalsed mikroosakesed poleerivad pestes hamba pinda ja taastavad ning säilitavad hamba loomuliku tooni. Pasta sisaldab Aloe Vera, rohelise tee ja greipfruudi seemnete ekstrakti ning E-vitamiini.

 

Registreeru vastuvõtule