Valgendusjärgne hooldus

Kahe päeva jooksul pärast hammaste valgendamist on toidumenüü koostamisel soovitav järgida allolevaid soovitusi:


EI TOHI SUITSETADA !!!! 

Lubatud tootedMittesoovitavad tooted
PiimatootedPiim, keefir, pett, valge lisanditeta jogurt, kohupiim, juust, hapukoor, või.Tooted puuvilja-, marja-, aedvilja- ja teiste looduslike või kunstlike värvainete lisanditega, näiteks magusad jogurtid, kohupiimadesserdid, kohukesed.
LihatootedKergelt praetud liha.Vorstid, pooltooted, konservid, kuivatatud või suitsutatud liha.
KalatootedKõik kalad peale lõhe, forelli ja tuunikala.Kuivatatud, suitsutatud või tugevalt praetud kala, kala pooltooted, konservid.
MunadMunavalge.Munakollane.
Taimsed tootedValge lihvitud riis, seemnete, pähklite ja teradeta sai. Keedetud valge kartul, valge kapsas, lillkapsas.Kõik muud teratooted.
Kõik muud aedviljad.
Kõik puuviljad, marjad, mahlad, joogid, keedised.
Muud tootedLooduslikke või kunstlikke värvaineid sisaldavad tooted.Tee, kohv, kakao, koola, šokolaad. Kõik, maitseained, kiirsupid, kastmed, puljongikuubikud, margariin, taimeõli, vein, liköör, õlu, konjak, brändi. Looduslikke või kunstlikke värvaineid (E100 – E180) sisaldavad tooted.

 

Hammaste hooldusvahendid

 Valgendav hambapastaWhiteWash Laboratories hõbeosakesi sisaldav Professional Whitening hambapasta on suurepärane hooldusvahend igapäevaseks hammaste hooldamiseks. Hambapasta sisaldab 99,9% puhta hõbeda osakesi, mis aitavad jätta suhu üllatavalt puhta ja värske tunde. Spetsiaalsed mikroosakesed poleerivad pestes hamba pinda ja taastavad ning säilitavad hamba loomuliku tooni. Pasta sisaldab Aloe Vera, rohelise tee ja greipfruudi seemnete ekstrakti ning E-vitamiini.

 

Registreeru vastuvõtule