Ravi mikroskoobiga

„Mida ei näe, seda pole olemas!“ – hambaravi puhul on see ütlus omal kohal.

Tänapäeva hambaravis on mikroskoop nii abiline, kontrollija kui diagnoosija. Kasutame mikroskoopi kaariese ravi, juureravi, proteetilise ja kirurgilise protseduuri läbiviimisel. Samuti ka olukorras, kus silmaga nähtu tekitab küsimusi, millele vastuse saamiseks on vaja lihtsalt rohkem NÄHA. Mikroskoobi kasutamine võimaldab vaadelda kõiki pisidetaile, mõrasid ja nurgataguseid.

Näiteks hamba juureravi on eriti lõualuus tagapool asetsevate mitmejuureliste hammaste puhul keeruline ja aeganõudev. Mikroskoop suurendab tegutsemisala ja suunab sinna ka võimsa valguse. Juureravi mikroskoobiga aitab märgata ja käsitleda väiksemaidki olulisi detaile.

Hambaravi mikroskoobiga võimaldab luua parema kvaliteediga tulemuse, mis on seotud täpsuse, selguse ja kindlusega raviotsuste tegemisel.

Kiire elutempo surub peale kiirustamist. Soovime saada kõike kohe ja ruttu. Mikroskoobiga tööd tehes kiirustada aga ei saa, kuid mikroskoobist tuleneva kvaliteetsema tööprotsessiga, võidame küll – seda just raviajas ja kulutustes.
Siia sobib hästi ka ütlus: „Kiirusta aeglaselt“.
Mis aga kõige olulisem – ravitava hamba eluiga tõuseb.
Samuti tõuseb rõõm töö tulemusest!

Mikroskoobiga on ühendatud foto- ja videotehnika, mille abil saab jäädvustada tööprotsesse ja neid hiljem selgitada.
Kuid tihti „sõnu polegi vaja“, sest silmaga nähtu räägib enda eest.

Kasutame CJ-Optic ja Labomed mikroskoope.

Registreeru vastuvõtule