Uudised

Inimene õpib kogu elu … (Ruja)

Sageli on vaja ilusa naeratuse saavutamiseks vaid hambad korralikult ritta seada.
Loe lähemalt…

Dr. Nazariy Mykhaylyuk´i koolitus “Analog vs. Digital Dentistry”

Õpime ikka selleks, et luua aina kaunemaid naeratusi.

Loe lähemalt…

Hambaravikindlustus

Lumen Hambakliinik on liitunud Eestis esimesena hambaravikindlustust pakkuva ettevõtte Nothern1 International Insurance Brokers partneriks.

Usume, et see on üks võimalustest planeerida oma hambaravi rahalisi väljaminekuid ja samas olla kindlustatud äkki ettetulevale hambaravi vajadusele.

Loe lähemalt siit.

Artikkel: “Hambaravi areneb kosmosesüstiku kiirusel”

Äripäeva TU+, 10.08.2018

Hambaravi teenused on Eestis kulukad, kuid mitte vähem kulukas pole kogu ettevõtmine  kliiniku omanikule, kes on võtnud oma südameasjaks võimaldada tipptasemel kiiret  raviteenust. Viimsis asuva Lumen Hambakliiniku asutaja ja juht dr Merike Immato räägib  ausalt ja avatult, mida tähendab olla moodsa ja pika perspektiiviga hambakliiniku juht ja  kogenud spetsialist ühes isikus, kui koos peavad töötama pea, käed ja süda.

Merike Immato,
Lumen Hambakliiniku arst ja juhataja

Loe lähemalt…

Artikkel “Zirci tooted aitavad luua süsteemsust ja võita hinnalist tööaega”

Artkkel ajakirja “Hammas” 2018. aasta augusti numbris.

USA firma Zirc pakub innovatiivseid tooteid hõlbustamaks hambaraviinstrumentide ja -materjalide kasutamist, steriliseerimist ja hoiustamist. Värvikoodide abil on võimalik luua mugav ja toimiv süsteem, mis muudab igapäevase sterilisatsiooni- ja hambaravitöö tõhusamaks. Põgusa ülevaate Zirci toodetest annab Ortostuudio tegevjuht Karin Aarniste ja oma kogemust nende kasutamisel jagab Viimsis asuva Lumen Hambakliiniku juhataja dr Merike Immato.

Loe lähemalt…

Dr. Belogradi meistriklass

Augustis 2018 osales meie kliiniku arst dr. Rima Bagautdinova praktilisel kolmepäevasel hammaste prepareerimise hands-on koolitusel dr. Maxim Belogradi Koolituskeskuses.

Saadud teoreetilised teadmised ja käelised oskused saab kohe töösse rakendada, sest kliiniku tehniline varustatus võimaldab seda.
Jõudu tööle!

Dr. Merike Immato intervjuu MEDIHUB-le

Dr. Merike Immato andis intevjuu MEDIHUB-le “Kas arstid peavad loobuma tänapäevase ravi pakkumisest?”

Loe siit …

Lumen tähistas oma 25 sünnipäeva Viimsis uue hambakliiniku avamisega

Lumen – kogukonna hambakliinik – kasvab koos Viimsiga ning tähistas oma 25 aasta täitumist 08.02.2018 uue kliiniku avamisega. Lisaks Viimsi SPA majale tegutsetakse nüüdseks ka Viimsi Äritares, spetsiaalselt selleks otstarbeks ehitatud ruumides, kus on arvesse võetud kõiki tänapäevaseid nõudeid ja vajadusi. Ühtlasi on sinna loodud lisamugavused nii töötajatele kui patsientidele.

Pärast pingutavat paaritunnist raviprotseduuri on arstil hea silmadel puhata lasta Laidoneri pargi rahu ja ilu imetledes. Ooteruumis saab patsient teha sedasama, et närv rahuneks ning olemine mõnus oleks.

Lumen uue hambakliiniku avamine ViimsisLumen Hambakliiniku kollektiiv uue kliiniku avamisel 8.02.18. Foto: Kadi Märk

Hambaravi ei ole enam ammu pelgalt aukude parandamine

Tehniline areng muudab kõike.

Juba koolis käiva lapse õpiprotsess on muutunud – istutakse klassiruumis ringis, tehakse rühmatöid ja arvutiga ettekantavaid presentatsioone, toimuvad väitlusringid või külastatakse hetkel õpitava riigi pealinna. Taolisi muutusi protsessides ja tegevustes leiame igal sammul.

Hambaravi ei ole erand, vaid pigem muutuste esireas sammuv, kõiki inimesi puudutav teenus.

Loe edasi dr. Merike Immato artiklit Delfis:  “Hambaravi ei ole enam ammu pelgalt aukude parandamine

Cerec meistriklass

Dr. Rasmus Ruus osales dr. Josef Kunkela Cerec meistriklassis
Loe lähemalt…

Hambaravihüvitis sotsiaaldemokraatide lelu

Armsad inimesed – mõtleme koos!

26.10.2017 ilmus ajalehes Sakala aktsiaseltsi Viljandi Hambakliinik juhataja 

Kauakestva naeratuse nimel toetab 25 aastat tegutsenud Lumen Hambakliinik artikli autorit, sest tekkinud olukord hambaravi hüvitiste mehhanismist ja elluviimise meetoditest on kahetsusväärsed.

EHL seisukoht hambaproteeside piirhindade osas

Anname edasi Eesti Hambaarstide Liidu (EHL) seisukoha.

EHL seisukoht hambaproteeside teenuste loetelu ja piirhindade kujundamise osas.

29. septembril 2017 toimunud EHL volikogu koosolek kujundas järgneva seisukoha.

Eesti Hambaarstide Liit taunib olukorda, kus Haigekassa on sunnitud terviseministri poliitilse surve all koostama hambaproteesimise teenuste loetelu kiirustades, mille tõttu jääb erialaseltsi kompetents teenuste ajakohastamisel kaasamata.

Loe lähemalt…

Tööd alustas suuhügienist

Lumen Hambakliinikus alustas vastuvõtte enam kui 15-aastase kogemusega suuhügienist Marina Sõõru, kes on ise ka viimsikas nagu paljud teisedki kliiniku töötajad.

Vastuvõtt koosneb patsiendi suuhügieeni protseduurist ja õpetuste jagamisest õigeks suu ja hammaste hoolduseks. Kellele mis hambapasta, missugune harjamistehnika, millised hambavaheharjad ja suuloputusvesi!

Loe lähemalt…

Lumen kasvab koos Viimsiga ja avab veel ühe hambakliiniku

Lumen Hambakliinik teeb ettevalmistusi, et 2018.aasta jaanuaris, mil kliinik peab oma 25. sünnipäeva, avada Viimsis teinegi esindus. Hammaste hügieeniprotseduurid, mida pakub nüüdsest hügienist, ja laste hambaravi jäävad praegusesse asukohta – Viimsi SPA majja, kuid muid teenuseid hakatakse pakkuma Viimsi Äritares.

Loe artiklit “Sotisaalsed Arhitektid” kodulehelt .

Lumen Hambakliinik Viimsi Äritares

Lumen Hambakliinik – Paadi tee 3, Viimsi

Suuhügienisti koolitus

Lõppenud nädalavahetus, 09.-10.09.2017, oli meie kliinikus töine ja õppimisest tihe.
Meid külastas suuhügienist Josie Soomest, kes juhendas ja õpetas uusi käelisi võtteid, rääkis instrumentidest ja materjalidest, mida suuhügienistil oma töös vaja läheb.
Loe lähemalt…