I just want to thank you for the great experience I had this morning. A few highlights:

  • All staff spoke perfect English.
  • I did not have to wait long.
  • The environment was clean and peaceful.
  • Doctor and his dental assistant were phenomenal. Both absolute experts and very professional.
  • All work completed in less than 30 minutes.
  • Almost half of the price I expected.

The results speak for themselves. It’s like I have a new smile :)Thank you once again for a great experience!

Nüüdseks on minu hammaste “”remondist”” möödunud mitu kuud ja õige aeg tagasisidet anda:)

Suur tänu! – sõbralik, meeldiv, pingevaba õhkkond ja professionaalne personal.
Kogu raviprotsess oli pikk ja keeruline, ja mingil ajal ma tundsin, et nagu enam ei jaksa, aga samas kliiniku personal oli alati positiivne ja tekitas tunde, et küll kõik saab kord korda. Ja tõesti, tulemus oli ootamist väärt! Ja mis on väga oluline minu jaoks, et tulemus on loomulik. Nagu mu laps tavatseb öelda, et naerata nii et hambad paistavad:):):)
Suur tänu dr.Jevgeni, tehnik Kalle ja kõikidele õdedele/assistentidele, kes mu kätt hoidsid nende kahe aasta jooksul!

Edu!

Lumen Hambakliinik asendas minu olemasolevad kuus esihamba laminaati uute vastu, sest vanad olid oma aja ära elanud. Valisin Lumeni, sest sain neilt oma hammaste olukorra kohta hästi läbimõeldud tagasisidet. Kui olin kohale saabunud, siis töö tehti vastavalt pakutud ajagraafikule ja maksumusele. Kogu meeskond ja nende andekas arst dr. Grethen Kuusik tegid oma tööd suure täpsusega. Töö kvaliteet ja meisterlikkus ületasid standardid, millega olin harjunud USA-s. Isegi koos reisikuludega säästsin peaaegu poole kuludest, mida oleksin kodus ravile kulutanud. Veetsin toreda puhkuse Eestis ja Soomes ning tulin koju võrratu tulemusega.

Ilusast naeratusest olen unistanud pea terve elu, aga kahjuks varem ei olnud selleks võimalust.

Kui ma Teie juurde esimest korda tulin, siis tahtsin esialgu teada saada, mida saaks minu puhul ette võtta, et saada endale ilusad valged ja sirged hambad. Ja mis selline ettevõtmine maksta võiks ja kaua aega läheb.

Pärast konsultatsiooni olin kõigega nõus ja tahtsin kohe selle teekonna ette võtta. Tänu Teie väga meeldivale ja professionaalne personalile olin nõus just Teie juures selle suure muutuse ette võtma. Minu emotsioonid on kirjeldamatud, olen nii õnnelik ja rahul selle tulemusega. Ma naeratan nüüd palju julgemalt ja palju rohkem kui eales varem, isegi võõrastele inimestele naeratan 🙂 Ka teised märkavad minu säravat naeratust kohe ja olen saanud väga palju komplimente. Kõik see on muutnud mind veelgi enesekindlamaks. Siiani vahest imetlen oma ilusaid säravaid hambaid peegli ees 😀 Mulle “kohutavalt” meeldib minu hammaste kuju ja värvitoon.
See pikk teekond oli seda väärt!

Südamest Teid tänades,

Olen tõesti õnnelik, et minu “hamba teekond” on toreda tulemuseni jõudnud.

Seda ma ei tea, kas oleksin kogu seda suurt naeratuse teekonda ette võtnud, kui ma poleks 10-aastaselt ühte oma esihammastest katki kukkunud. Mul oli endal päris ilus ja sirge hambarida enne kui see juhtus. Selles mõttes sai mu hamba teekond juba ammu alguse ja nagu igal teekonnal, oli sealgi häid lõike ja raskemaid. Kui mul pärast mitmeaastast sekeldust, ajutisi parandusi ja täiskasvamise ootusi lõpuks laminaadid kahele esihambale peale said, olin tulemusega väga rahul ja pikaks ajaks oli rahu maa peal, nii et sain aastateks kogu teema hoopis ära unustada.

Aga siis ühel hetkel sai lihtsalt nende aeg otsa ja oli vaja uut otsust. Sain teada, et järgmiseks ainuvõimalikuks sammuks on kroonid. Kuigi käisin konsultatsioonis oma ala proffide juures, hirmutas mind soovitus panna kroonid mitte ainult kahele, vaid lausa neljale või isegi kuuele hambale. Hind oli väga soolane ja ma tegin valiku odavama koha, odavamate kroonide ja vaid nendesamade kahe krooni kasuks. Seekord ma tulemusega rahule ei jäänud, aga tagantjärgi muuta midagi oli veelgi keerulisem ja kulukam, seega elasin rõõmsalt nendega oma 6 aastat. Need ei olnud mu esialgsete hammaste moodi, olid pisut ebamugavad ja teist värvi ja need ei tundunud päris “minu omad”. Aga inimene ju harjub.

Õnneks saabus uus võimalus. Elu saatis mu teele Lumen Hambakliiniku, mis puudutas oma hoolimisega mu hinge. No juhuseid ju pole. Olen õnnega koos, et sattusin just Lumenisse. Professionaalsus, meisterlikkus ja pühendumine on see, mis igal sammul mind saatis ja veel mingi eriline miski, mida ma ei oskagi sõnadesse panna.

Olen oma uue kauni hambareaga väga rahul. Ühelt poolt tunnen aukartust, kuhu on me maailm arenenud ja milleks kõik inimene võimeline on. Kui kokku saavad kõrgtehnoloogia, arstide meisterlikkus ja kogemus, kirg õppida ja areneda, pühendumus ning vastutus kõige koostoimimise eest.

Olen siiralt kõigile Lumenis väga tänulik. Kuigi kogu protseduur oli päris pikk ja tihti ka tõeliselt pingutustnõudev – tundidepikkused protseduurid mitmeteistkümne tuimestussüstiga – siis usaldasin
täielikult ja tundsin, et olen absoluutselt kindlates kätes.

Arstide enesekindlus, usaldusväärsus ja meisterlikkus on super. Tehniku pühendumine ja andekus on imetlusväärne! Assistentide hool ja professionaalsus! Igal sammul toetus ja nõu ja valmidus vajadusel olemas olla.

Kui peeglisse vaatan, siis need hambad on täitsa minu omad. Ma küll tean, et mul on kroonid, aga ma ei tunne neid, sest nad on niivõrd omaks saanud. Tunnen, et ma naeratan rohkem, naeratan nii nagu lapsena, enne kukkumist 🙂
Ja muidugi on nad väga ilusad.

Ja ma olen rõõmus ja tänulik, et otsustasin iseendale selle kingituse teha. Kõik see teekond kokku on sügavam ja vaimsem kui ma sõnadesse suudan panna. Usun, et see on üks tahk mu hinge õppetunnist.

Ja ma olen tulemusega väga rahul – täpsemalt öeldes ületas see igasugused ootused!

Aitäh selle eest.

Lumen on minu jaoks peaaegu nagu minu hammaste strateegiline partner. Olen ikka väga pikaajaline Lumeni klient ja seega näinud ja tundnud vahetult enda peal kõiki tema arenguetappe. Viimase paari aasta jooksul olen lasknud nüüd juba mitmel korral mitte niisama hammast “parandada” või uue täidise panna, vaid teadlikult otsustanud kardinaalsema ja kohe kindlasti palju ilusama lahenduse kasuks – terved hambakroonid.

Esimest korda oli pisut ehk kõhe – kuidas ma lasen endal hamba n.ö ära viilida, ikkagi minu hammas ju. Aga sellest tundest saab kohe üle, kui päeva jooksul lahkud koju uue ja oluliselt ilusama hambaga. Mõnes mõttes daamide jaoks sarnane otsusega juukseid värvida – loomulik toon on loomulik küll, aga kas see kaalub üles säravama välimuse ja sellest saadava parema enesetunde? Ega vist.

Samuti on ülimalt mugav, et saab ühe päeva jooksul kõik tehtud. Viimati planeerisin nii, et hommikul esimene kord oli suhteliselt vara, seejärel käisin poodlemas ja kui tagasi tulin, oli mu uus hammas n.ö valmis.

Lisaks ei saa mitte jätta mainimata, et eks mul on juba tekkinud ka kergelt kodune tunne seal käies, ja ma tean iga kord, et saan parima võimaliku lahenduse minu jaoks, sest minuga arutatakse põhjalikult kõik võimalused läbi, selgitatakse detailselt lahti kogu ravi, võimalikud tüsistused ja tulevikuvaade. Nii tunnen, et mind võetakse millegi enama kui lihtsalt patsiendina, kelle probleem tuleb nüüd kibekähku ära lahendada, vaid et ma ise osalen otustses, mis mõjutavad minu tervist ka edaspidi. See on hea tunne.

Mulle tehti Soomes kallis ravi, mille lõpptulemus ei olnud ootuspärane ja vajadus uueks operatsiooniks püsis. Tutvusin esmakordselt Lumen Hambakliiniku tegevusega, kui käisin spaas. Mind üllatas, milline tänapäevane tehnika neil on ja kui kiiresti nad lubavad probleemi lahendada. Lõpptulemus oli just selline, nagu soovisin. Ühel korral vahetati lausa kuus hambakrooni sama päeva jooksul – läksin sinna hommikul ja õhtupoolikul sain koju ning probleemid olid lahendatud. Ravi maksis vaid neljandiku Soome hindadest, kuid lõpptulemus oli tippkvaliteediga.

Suured, suured tänud Teie professionaalsetele ja äärmiselt meeldivatele inimestele.
Olen väga rahul oma uue naeratusega .
Kõike kaunist soovides,

Minu vanal hambakroonil tuli lahti üks tükk. Tekkis vajadus vana kroon asendada uuega. Lumeni Hambakliiniku arstid soovitasid uut tüüpi keraamilist krooni. Tulemus pidi olema kauakestev ja väga sarnane olemasolevate hammastega.
Kroon valmistati samal päeval ühe visiidi käigus. Kõik toimus poole päeva jooksul. Tunniste vahedega pandi kirja kolm aega – vana kroon maha, mõõdeti ja paigaldati uus. Sellise keraamilise krooni paigaldamise puhul jäävad ära tuimestavad süstid, ajutiste kroonide vajadus. Kogu protsess oli väga täpne ja kiire.

Lisaks meeldivad arstid ja kogu personal.
Aitäh!

Ainus kliinik, kus ma olen nõus käima, sest üldiselt pelgan hambaarsti. Meeldiv teenindus ja asjatundlikkus!

Väga hea teenindusega kliinik. Alati leitakse probleemidele head ja vajalikud lahendused. Töötajad on meeldivad ja hea suhtlusoskusega. 🙂

Väga hea, usaldusväärne ja kvaliteetne teenus. Lähen ikka ja jälle tagasi, sest hirmu selles õdusas kliinikus küll ei tunne – vastupidi, hoopis lõõgastust 🙂

Väga hubane keskkond. Teenindus on suurepärane ning vajadusel külastan kindlasti just seda hambakliinikut. Mainimata ei saa jätta vahvaid töötajaid, kes teevad oma tööd hästi, mille järel tulemus on kvaliteetne. Soovitan kõigile !