Soodapesu

Soodapesu ehk pärlipesu on hambakatu ja pigmendi eemaldamine, hammaste poleerimine, hamba pindade ning igemetaskute töötlemine soodapritsiga.

Nikotiinist, teest, kohvist, punasest veinist ja teistest toidupigmentidest tingitud hammaste tumenenud pindu saab edukalt puhastada AIR-N-GO õhkpoleerijaga.

Õhkpoleerijast surve all väljapaiskuv segu, mis koosneb õhust, veest ja ülipeenest spetsiaalsest puudrist puhastab ideaalselt hamba pinnad ja igemetaskud. Ülipeenike ümaratest osakestest naatriumkarbonaat puuder ei kahjusta hambaemaili ja puhastab hambapindu õrnalt, kuid efektiivselt.

Õhkpoleerijast väljapaiskuv juga ulatub isegi peidus olevatele hammaste vahelistele pindadele ja igemetaskutesse. Igemetaskute süvapuhastuseks on kasutusel spetsiaalne, eriti peenike ja õrn glütsiini sisaldav puuder.

Soodapesu annab teile tagasi kauni naeratuse. Hambad saavad ühtlaselt säravaks. Nende algne läige taastub ja hambad on bakterite ning katu tekkimise vastu paremini kaitstud. Sellega saate pikaajalise kaitse kaariese ja parodontiidi vastu.

Hammaste soodapesu on soovitav teha regulaarselt paar korda aastas. See on vajalik täiendus teie igapäevasele suuhügieenile.

Vaata ka “Naeratuspaketid“.

Registreeru vastuvõtule