Täname Teid, armsad viimsikad

02.05.2021 täitus meie hambakliiniku 28 aastasest ajaloost 20 tegutsemisaastat Viimsis.  

Viimsis oleme kolinud kolm korda, iga korraga kliinikut arendanud, tehnikat ja diagnoosimise võimalusi avardanud.

Meie meeskond on kasvanud 4 inimeselt 20-ni.

2001 aastal sai meie esimeseks asukohaks kunagise Kirovi nimelise Kalurikolhoosi peamaja,  aadressil Kaluri tee 5. Tol ajal asus selles hoones pank, apteek, Concordia Ülikool, lasteaed,  mitmed ilusalongid, poed, õmblussalong, toitlustuskohad ja kontorid. Rahvas liikus ja autod  parkisid. Majas tegutseti ja toimetati. Üle tee oli armas lasteaed – Piilupesa, kust käisid lapsed meile ekskursioonile, et näha, kuidas hambaarsti töö käib. See oli suuresti Haabneeme keskus, sest Randvere teel polnud veel ühtegi koolimaja ega lasteaeda, ei olnud suuri  kaubanduskeskuseid ega ka SPA hoonet. Ei olnud suuri elamurajoone.

Nagu ikka, teeb AEG oma töö.

8 aastat hiljem, aastal 2011, tekkis vajadus uue kliiniku ehitamise järgi, seetõttu võtsime  vastu lahke kutse liituda “Viimsi SPA perekonnaga” ja ehitasime uue kliiniku välja Viimsi SPA hoone 2. korrusel.

Kohe peagi algas meie kliiniku jaoks digitaalse hambaravi ajastu, millel kõnnime kindlal teel  siiani. Möödus veel 5 aastat, kui sai selgeks, et vajame lisaks olemasolevale, ka uuenenud kontseptsiooniga kliinikut, kus on ruumi oma laborile, avaram ja valgem ruum personalile ja  koht raviplaanide aruteluks. Lisaks juurde hästi sisustatud ravikabinetid, korralik sterilsatsiooniruum, ka laoruum ja nn. serveriruum olid vajalikud.

Algas mõtete kogumise ja planeerimise aeg, seejärel taas uue kliiniku ehitamise aeg. Kestis  see kaks pikka aastat.

08.02.2018, oli taas põhjust rõõmu tunda, sest avasime uue, suurema ja hästi läbimõeldud  kliiniku, äsja Viimsisse ehitatud uues ärihoones, mis sai nimeks Viimsi Äritare. Asume III korrusel, vaatega Laidoneri Mõisa pargile. Hea on siin meil kõigil, nii patsientidel kui personalil. On palju valgust, avarust ja ilu.

Sellel teekonnal on koguaeg meie kõrval olnud meie patsiendid. Väikestest lastest on saanud  täiskasvanud, nende emadest – isadest aga juba vanavanemad.

Tänutunnet, mida tunneme, ei ole võimalik sõnadesse panna. Alates 2012 aastast nimetame  ennast – Sinu Hambakliinik Viimsis. Usume, et oleme selle väärilised ja hindame kõigi  patsientide usaldust väga kõrgelt.

Lubame ikka edasi areneda, õppida ja Teie jaoks olemas olla. Tahame kuulata, selgitada ja  muredele lahendused leida. Luua ilusaid ja terveid naeratusi, et lühim sild inimeste vahel – NAERATUS – kõigi huulil säraks.

Tunneme, et see on nii kohustus kui privileeg. Vaid koos patsientidega, Teiega – armsad  viimsikad – loome väärtust, mida hinnata ja hoida. Hea on tunda, et oleme vajalikud.

Aitäh Teile!

LUMEN Hambakliiniku meeskonna nimel,

Dr. Merike Immato