Tule tööle

30 aastat tegutsenud LUMEN HAMBAKLIINIK on avatud töökatele ja ambitsioonikatele hambaarstidele, et koos VÄÄRTUST LUUA.
Kutsume oma meeskonda uusi, südamest ja südamega tegijaid.

LUMEN-i rajaja MERIKE IMMATO mõtted väärtustest ja arstiks olemisest

“Juhina ja omanikuna lähtun sellest, et kogu elu olla avatud meelega ja õppida ning areneda inimestena ja arstidena. Omalt poolt teen kõik, et seda kliinikus soodustada.

Heas arstis on erilist sitkust, kannatlikkust, reaalsustaju ja andmise vajadus. Ta silm särab ja pea teab, et õppima peab kogu oma töötegemise aja, ikka selleks, et pidevalt kasvatada teadlikkust – nii erialalist, kui elulist. Oluline on õppida tarkust, kuidas teha valikuid või milline on vajalik fookus, et liikuda paremuse suunas. Hästi palju peab harjutama, et saada filigraanseks “käsitööliseks” – hambaarstiks. Palju on vaja kirge oma valitud eriala vastu.

Järjest enam on tore tunda ennast kuhugi kuuluvana. Siin, Viimsis, kuulub Lumen Hambakliinik oma kogukonda. Patsiendid naeratavad tänaval, arstid aga näiteks kooli koosolekutel või valla üritustel. Me oleme “viimsikad”. Meid armastatakse. Nii me tunnemegi.

See on suuresti põhjus ja kohustus, miks tahame olla VÄGA HEAD arstid ja pakkuda VÄGA HEAD TEENUST. Olla kindel partner abivajajale.

Elada on mõtet VÄÄRTUST LUUES.
Eks igaüks mõtestab selle enda jaoks lahti erinevalt, kuid peaasi, et ta seda teeb.”