Mesoteraapia

Kaunis ja kauakestev ilu

Mesoteraapia on üks populaarsemaid esteetilisi ravimeetodeid, mis parandab oluliselt naha kvaliteeti. Eesmärgiks on kanda vajalikud toimeaineid naha sisse ja seeläbi niisutada ja värskendada nahka.

Mesoteraapia protseduuri jaoks kasutame Dermapen aparaati. Ravi edukus sõltub suuresti süstitava toote valikust ja korduvatest kuuridest.

Optimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovituslik teha protseduuri 3-4 kordse kuurina ja 2-3 nädalaste vahedega.

MesoteraapiaKasutame steriilseid ühekordseid otsikuid, mis koosnevad 12-st väiksemast nõelast. Need tungivad vertikaalselt naha sisse, tekitades nahale väikesed mikro-kanalid.

Selliselt ergutame naha loomulikku võimet ise paraneda ja suurendada uue kollageeni tootmist – pinguldub nahk, vähenevad pindmised kortsud, pigmendilaigud ja armid.

Tekitatud mikro-kanalid võimaldavad toitainetel tungida sügavale naha fibroblastidesse. Nii suureneb toimeainete imendumine nahka, stimuleeritakse naha paranemist rakulisel tasemel ja kiireneb naha epidermise taastumine.

See ravi on sarnane laser-ravile, kuid ilma tõsiste kõrvaltoimeteta või pikema taastumisajata. Uuringud on näidanud, et Dermapeni ravi on efektiivsem kui traditsiooniline mikrodermabrasioon ja keemiline koorimine, kuna ühekordselt kasutatavad nõelad vähendavad ristsaastumise ohtu.

Registreeru vastuvõtule