I-PRF

Uudne, imeline ja oma!

I-PRF on uus naha regeneratsiooni süsteem. Erinevalt kaasajal kasutatavast PRP-st (trombotsüütide rikas plasma) kuuluvad I-PRF koostisse vererakud: trombotsüüdid, leukotsüüdid, lümfotsüüdid, monotsüüdid ja neutrofiilid, mis kontsentreeritakse fibriinimaatriksile. Peale süstimist on konsistents geelitaoline. See protsess kindlustab kudede pikaajalise regeneratsiooni ilma kõrvaltoimeteta.

I-PRF protseduur on näidustatud biostimulatsiooniks ja naha regeneratsiooniks, et stimuleerida ja soodustada haavade paranemist, naha taastumist ja ennetada vananemist.

Viimased uuringud tõestavad, et selline fibriinimaatriks vabastab pärast süstimist kahe nädala jooksul järk-järgult vere rakkudes sisalduvaid kasvufaktoreid ning stimuleerib kollageeni sünteesi ja vereringet. Selle tagajärjel nahk muutub elastseks, naha värv taastub ja nahk omandab pikaks ajaks noorusliku ilme.

Protseduuri kirjeldus:

i-prfDr. Reino soovitab Sul enne protseduuri olla veendunud, et verenäidud (hematokrit, kolesterool) oleksid normis ja eriti hoolsalt jälgida D vitamiini taset veres. Seda selleks, et I-PRF protseduurid hästi õnnestuksid.

Enne ravi algust võetakset veeniveri steriilsetesse klaasist vaakumkolbidesse, mis kuuluvad I-PRF komplekti. Protseduuriga muid täiendavaid ebamugavusi ei kaasne.

Peale vere võtmist, asetatatakse verega kolvid tsentrifuugi. Tsentrifuugimiseks kasutatakse kindlat programmi, mis jagab vere mitmeks erinevaks osaks ehk fraktsiooniks, luues sel viisil kasvufaktorite rikka I-PRF-i.

I-PRF aparaatSeejärel süstitakse I-PRF kortsude piirkonda, kus verevarustus on häiritud. I-PRF süstid on kaasaegne, efektiivne ja usaldusväärne meetod, mis avaldab nahka taastavat ja kudesid regeneerivat toimet.

I-PRF protseduuri järgselt on esimesed muutused märgatavad mõne nädala jooksul ja täielik toime saabub umbes 2 kuu möödumisel. Püsivama toime saavutamiseks on soovitav läbida kolmest korrast koosnev kuur, teostades protseduure 2-4 nädalaste vahedega.

I-PRF eelised:

  • Turvaline – süstitav materjal on valmistatud patsiendi enda verest;
  • Kaasaegne ohutu protseduur, allergia ja infektsioonide risk on välistatud, kuna kasutatakse enda vere rakke – trombotsüüte.
  • Minimaalne ebamugavus protseduuri ajal, kuna ravi teostamiseks kasutatakse nanonõelu, mis praktiliselt ei tekita valu;
  • Trombotsüütide kasvufaktorite eraldamisel stimuleeritakse kollageeni moodustumist.
  • Ei kasutata loomse päritoluga fibriini ega keemilisi aineid;
  • Stimuleerib kudede paranemist, vereringet ja taastumist. Meetodit kasutatakse seetõttu ka liigeste ravis, ortopeedias, hambakirurgias, mesoteraapilisteks protseduurideks ning juuste kasvu stimuleerimiseks;
  • Püsiv ja etteaimatav tulemus;
  • Võib ohutult kasutada silmaümbruse piirkonnas.

Registreeru vastuvõtule